Takže spojení funguje, doufejme, že to tak vydrží, i když se na domovský server dostávám dost oklikou. Jak se zdá (a tvrdí to i náš fakultní správce), chyba je na straně Frantíků, protože i některé jiné servery mají potíže s identifikací těch pařížských. Ale to není moc záživné, takže konec technických blábolů.

V Paříži je jarně a večer bylo téměř letně, ovšem bouřkově. Hromy, blesky, lijavec, koupil jsem si sýr a víno (to se nechci camrat, jen ukazuji, jak jsem skutečný; digitální by jistě na takové věci nemyslel), nějak to přečkám.

Myslím, že výměna písmaka katedrového bloku se ukázala jako skvělý nápad (můj) a asi bychom měli vážně pouvažovat o  trvalém zapojení R.B. do této činnosti. Tedy pokud mu to nadšení vydrží. A já doufám, že ano. K výročím malou poznámku k Cioranovi. Frantíci by se asi cítili dotčení za označení "rumunský" filosof. Cioran se sice v Rumunsku narodil, ale od r. 1947 působil v Paříži a rumunsky napsal jen jedno dílo. Takže tady ho mají za francouzského filosofa rumunského původu. Ale v Rumunsku na to mají jistě jiný názor. Ostatně pro podobné příklady nemusíme chodit daleko... stačí se podívat do Slovníku českých filosofů :-)

Exkurzi budu tiše a závistivě z dálky sledovat. Snad kdyby... kdyby bylo v květnu šíleně hnusně - vánice, potopa, svrab a neštovice na Pohansku, zákaz prodeje špekáčků, zákaz rozdělávání ohňů - a muselo by se to přesunout až na červen, kdy už bude vše -ok.