Crowdhelix Network - prezentace pro zájemce

Unikátní inovativní platforma, která propojuje výzkumníky z více než 380 univerzit, výzkumných institucí i podniků.

8. 1. 2020 Markéta Jurášová

Za přítomnosti zástupců University College London (Michael Browne a Martin Scott) proběhne krátká prezentace pro zájemce.

Na rozdíl od jiných sítí nabízí Crowdhelix Network ojedinělou příležitost přímé komunikace podle nadefinovaných individuálních oblastí zájmů každého výzkumníka – díky členství MU si každý zájemce může založit svůj vlastní profil, vyhledávat příležitosti i zadávat poptávky (zapojení do přípravy návrhů, volná místa atp.) a účastnit se matchmakingových akcí ke konkrétním výzvám.

V říjnu 2019 proběhlo setkání členů sítě, které organizovala EPFL v Lausanne (součástí byla návštěva CERN a Campus Biotech v Ženevě), řada zástupců členských organizací vyjádřila svůj velký zájem o spolupráci s institucemi z EU13 (i s ohledem na widening nástroje plánované v HORIZON EUROPE).

Harmonogram

14. 1. 2020 v 10:30, v UKB INBIT (Kamenice 34) v malé zasedací místnosti v přízemí (vedle RECETOX)