Bakalářský studijní program Archaeology, History, and Literature of Ancient Greece

29. 6. 2020

Bez popisku

Na základě podnětu Velvyslanectví ČR v Aténách si dovolujeme zprostředkovat Vám informace o stipendijní nabídce ke studiu bakalářského studijního programu „Archaeology, History, and Literature of Ancient Greece“, jejž nabízí Národní a Kapodistriova univerzita v Aténách. Univerzita poskytne schopným a motivovaným mezinárodním studentům celkem šest stipendií ke čtyřletému studijnímu programu se zahájením studia na podzim 2020. Stipendisté obdrží v prvním roce studia částku 10 000 EUR, stipendium je poskytováno nejdéle čtyři roky.

Uzávěrka pro podání přihlášek je 7. 7. 2020. Žádosti se podávají online, výsledky univerzita oznámí nejpozději 15. 7. 2020. Shrnující informace naleznete na webových stránkách AIA.

Bližší informace o požadavcích na uchazeče a podmínkách výběrového řízení a pokyny pro podání žádosti poskytuje přímo univerzita na webových stránkách https://baag.uoa.gr/scholarships/.

Kontaktní osoba:

Mgr. Pavel Rybář
Akademická informační agentura (AIA)
Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů
Tel.: (+420) 221 850 505
Mob.: (+420) 775 860 875