Stipendia na jazykové kurzy a výzkumné pobyty

28. 1. 2019

Stipendia na letní jazykový kurz

Dovolujeme si Vás informovat o vypsání dodatečného výběrového řízení na obsazení 3 stipendijních míst na letním jazykovém kurzu v Polsku.

Stipendia na výzkumné pobyty studentů a akademických pracovníků

Dále se uchazeči mohou hlásit na studijní a výzkumné pobyty: nyní zůstává nevyužito cca 100 stipendijních měsíců studijních a výzkumných pobytů pro studenty BSP, MSP a DSP a 20 stipendijních měsíců studijních a výzkumných pobytů pro akademické pracovníky.

Přihlášky

Termín odevzdání přihlášek je 21. února 2019 do 15 hodin.

Zájemci doručí požadované dokumenty ve stanoveném termínu do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1).

Více informací

Obecné informace k výběrovým řízením na stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv naleznete zde.