Fakultní školy

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity od roku 2019 propůjčuje vybraným středním školám statut fakultních škol.

Filozofická fakulta Masarykovy univerzity si uvědomuje potřebu úzké spolupráce mezi vysokými, základními a středními školami, která tvoří důležitý předpoklad pro kvalitní vzdělávání budoucích učitelů, podporu mimořádně talentovaných středoškolských žáků i pro realizaci projektů celoživotního vzdělávání pedagogů z praxe. (...) Vybraným mimořádně kvalitním základním školám, středním školám či školským zařízením proto bude filozofická fakulta propůjčovat titul „fakultní škola Filozofické fakulty Masarykovy univerzity“.

Z Opatření Filozofické fakulty Masarykovy univerzity č. 1/2019

Setkání se zástupci fakultních škol

5. února 2020

Všechny fotografie

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás!

Mgr. Jana Formanová

manažerka praxí