Filozofická fakulta MU kvůli povodním ruší první týden výuky

Rozhodla o tom děkanka Irena Radová. Výuka tak začne v pondělí 23. září 2024.

15. 9. 2024 Události

Bez popisku

„Vzhledem k současné situaci jsem se rozhodla v nastávajícím týdnu (16.–20. 9. 2024) zrušit výuku na Filozofické fakultě MU. Fakulta sice není v bezprostředním ohrožení, ale vím, že mnozí již musí řešit jiné problémy než myslet na výuku, a lze očekávat, že ani dopravní situace v České a Slovenské republice nebude příznivá,“ vysvětlila děkanka.

Studující rovněž vyzvala, aby se nebáli říct si o pomoc. „Doufám, že se vám i vašim blízkým povodně co nejvíce vyhnuly. Pokud tomu tak nebylo, nebojte se říci si o pomoc, v dobrovolnickém centru MU jsou na pomoc připraveni, nebo případně zde sami můžete nabídnout své síly a pomoct ostatním,“ dodala.