Omezení provozu učeben v budovách C a D

14. 9. 2018 Petr Škyřík

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

z pověření pana děkana si Vás dovoluji informovat, že jsme se dnes bohužel museli rozhodnou zrušit výuku v budovách C a D v prvním týdnu semestru. Ani přes zvýšené úsilí dodavatelů není ještě hotové technické vybavení učeben.

Všichni vyučující a studenti, kterých se zrušení týká, byli informováni hromadným mailem.

Informační setkání se studenty prvního ročníku plánovaná do učeben v budovách C a D proběhnou, většinou ovšem v jiných učebnách – upravený rozpis je uveřejněn zdeAktualizovaný rozpis bude zároveň vyvěšen na učebnách, aby se studenti mohli zorientovat i na místě.

Doufáme, že toto opatření umožní dodavatelům dokončit práci tak, aby nebyl narušen rozvrh v dalších týdnech semestru.

S úctou

Petr Škyřík