Fond rozvoje MU

FRMU: Grantový program Masarykovy univerzity

O programu

Rektor MU každoročně vyhlašuje interní soutěž o podporu projektů v těchto tematických okruzích:

1. Podpora pedagogické práce akademických pracovníků a profilace a inovace studijních programů/oborů na úrovni předmětů/kurzů;
  2. Tvůrčí práce studentů směřující k inovaci vzdělávací činnosti.

Způsob podání návrhu

Návrhy projektů je možné zadávat do ISEP  Projekty musí projít kontrolou na ekonomickém oddělení, po založení návrhu v ISEP a vyplnění záložky rozpočet kontaktujte Janu Šabrňákovou (sabrnakova@phil.muni.cz) s prosbou o kontrolu.

Předkládané projektové záměry musí být v souladu s prioritními cíli Dlouhodobého záměru Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a prioritami Dlouhodobého záměru Masarykovy univerzity. V projektových záměrech NELZE žádat o investiční prostředky a celková finanční podpora pro jeden projekt může být min. 50.000,- Kč, max. 100.000,- Kč.

Projektové záměry se podávají prostřednictvím ISEPu - Editor návrhů projektů. Stručný návod jak založit návrh projektu FRMU naleznete zde.

Výsledky soutěže z minulých let naleznete na webových stránkách Odboru pro rozvoj.

Harmonogram soutěže

Přesný harmonogram na daný rok bude vždy zveřejněn v aktualitách k programu.

Vyhlášení výzev: říjen / listopad

Maximální doba řešení: 1 rok