S námi se už v zahraničí neztratíte

Přihlaste se do nových (nejen) jazykových kurzů

• Kulturní a přírodní bohatství Řecka: od antiky po současnost

Kurz je zaměřen na topografii Řecka, jeho kulturní dědictví od antiky po současnost, přírodní zajímavosti i současné reálie.

Kurz je určen pro zaměstnance v cestovním ruchu s orientací na Řecko a Středomoří, učitele řečtiny na jazykových školách, i vyučujících dějepisu a zeměpisu na různých vzdělávacích stupních. Současně je vhodný i pro (budoucí) studenty řečtiny a příbuzných oborů i veřejnost se zájmem o turistiku v Řecku.

zjistit víc

• Nizozemština – jazyk a reálie

Kurz se zaměří na nizozemštinu v běžné komunikaci a zároveň poskytne historicko-kulturní přehled o nizozemsky hovořících zemích.

Kurz je určen zájemcům z řad veřejnosti, kteří si chtějí osvojit základy nizozemštiny na úrovni A1, tedy nizozemštinu pro běžné komunikační situace a zároveň získat historicko-kulturní přehled o nizozemsky hovořících zemích.

• Skandinávie – společnost a kultura

Osvojte si základy norštiny, seznamte se s přírodními poměry Skandinávie či s turistickými cíli a památkami UNESCO. Zkušení lektoři také například představí literaturu a film po roce 1990, výtvarné umění, hudbu či architekturu.

Kurz je určen zájemcům z řad veřejnosti, kteří se zajímají o skandinávské zem. Chtějí si osvojit základy norštiny na úrovni A1 a zároveň získat geografický i historicko-kulturní přehled zemí Dánska, Norska a Švédska.

zjistit víc

• Švédština – jazyk a reálie

Zúčastněte se výuky švédštiny s důrazem na praktický jazyk každodenního života a seznamte se s reáliemi, které mají klíčový význam pro porozumění a vhled do současné švédské společnosti. Oproti běžnému studiu švédštiny v jazykové škole kurz nabízí také vhled do sociálního, politického i kulturního prostředí švédské společnosti.

Kurz je určen široké veřejnosti.

• Kurzy anglického jazyka

Učte se cizí jazyky od odborníků na slovo vzatých. Pomůžeme vám s gramatikou, konverzací a také s přípravou na mezinárodní jazykovou zkoušku Advanced na úrovni C1. Všechny kurzy na sebe navazují, takže je vždy kam pokračovat.

Kurzy jsou určeny široké veřejnosti.

Nechcete nic promeškat?

Napište nám svůj e-mail a my vás budeme informovat o aktuální nabídce.

Načítám...

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás!

telefon: 549 49 3237, 7341
Bez popisku

Financováno z projektu MUNI 3.2.1, reg. číslo NPO_MUNI_MSMT-16606/2022, realizovaného v rámci Národního plánu obnovy pro oblast vysokých škol pro roky 2022–2024.