Filozofická fakulta slaví Erasmus Days

12.10.2022, 14:00-17:00

4. 10. 2022 Bakaláři Magistři Doktorandi

Máš chuť si sbalit kufry, ale nevíš, kam vypadnout? Tak si přijď udělat jasno na Erasmus Week! Všechny informace o výjezdu, který ti změní život, ti naservírujeme přímo pod nos. Stačí se ukázat na fakultě, nastražit uši a zaposlouchat se do chvalozpěvů nejen zkušených Erasmáků, ale i pracovníků, kteří tě provedou cestou za tvým vysněným dobrodružstvím.

Neminou tě organizační přednášky, abys nezapomněl, co máš kdy a kam poslat (ne jako tu seminárku, kterou učiteli slibuješ už měsíc), workshopy plné anglických slovíček ani mezinárodní speed friending!

Tak koukni na našlapaný program a vytáhni ze šuplíku cestovní pas. Protože kdy jindy vyrazit za hranice, než když Erasmus slaví třicáté páté narozeniny!

FF slaví Erasmus Days ve středu 12.10. od 14 do 17 hodin v Čítárně u kavárny kaFFe!

👉 Přijď si poslechnout zajímavé tipy a rady.

Nebo ti výjezd zahraničí přijde jako ztráta času?🤔

👉Přijď si poslechnout vtipné historky ostatních studentů a studentek a třeba tě přesvědčí o opaku.

A na závěr si dáme soutěžní kvíz o ceny! 🏆