Národní stipendijní program Slovenské republiky

7. 10. 2022 Magistři Doktorandi

Národní stipendijní program Slovenské republiky (NSPSR) nabízí stipendia pro VŠ studenty MSP a DSP, akademické, vědecké a umělecké pracovníky. Národní stipendijní program Slovenské republiky je určen na podporu mobilit zahraničních studentů, doktorandů, vysokoškolských učitelů, výzkumných pracovníků a umělců na pobyty na slovenských vysokých školách a výzkumných organizacích. Délka pobytu pro studenty MSP je 1 až 2 semestry, pro studenty DSP a postdoktorandy 1 až 10 měsíců. Další informace naleznete v přehledu na stránkách AIA a podobně na stránkách NSPSR. Přihlášky se podávají online.

Termín pro podání přihlášek pro pobyty v letním semestru aktuálního akademického roku: 31. října do 16:00 hod.