Winter School on Justice to Victims of Conflict-Related Sexual Violence and Human Trafficking

on-line

24. 10. 2022 Bakaláři Magistři

Od 16. do 27. ledna 2023 pořádá Tilburg University ve spolupráci s Outreaching Honors Program of Tilburg University zimní školu Online School on Justice to Victims of Conflict-Related Sexual Violence and Human Trafficking ☃️. Tisíce žen, mužů a dětí jsou během konfliktních situací nuceny k sexuálnímu otroctví nebo znásilnění a/nebo jsou při útěku z konfliktu nuceny obchodníky s lidmi k vykořisťovatelským praktikám na cestě a v cílové zemi. Co lze udělat pro prevenci a řešení těchto trestných činů?

Zimní kurz (6 ECTS) nabízí interdisciplinární pohled na fenomén obchodování s lidmi a sexuálního násilí v souvislosti s konflikty.

Více informací o programu a přihlášení naleznete zde.

Pro studenty z MU máme 10% slevu.

V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail: info@impact-now.org.