Stipendia na základě mezinárodních smluv - Rusko

17. 10. 2019

Bez popisku

Blíží se termín odevzdání přihlášek na stipendijní pobyty na základě mezinárodních smluv.

Masarykova univerzita v Brně má pro akademický rok 2020/2021 přidělené kvóty na stipendijní místa v Rusku pro následující druhy pobytu. Termín odevzdání přihlášek je 5. listopadu 2019.

Studijní pobyty pro studenty BSP a MSP – 2 místa

Letní kursy ruského jazyka v roce 2020 – 3 místa

Obecné informace k rozpisu kvót naleznete zde.

***

Rusko dále nabízí 4 místa na studijní pobyty pro studenty DSP a 15 míst na studijní a výzkumné pobyty pro akademické pracovníky VŠ. Termín odevzdání přihlášek je 5. listopadu 2019. Zájemci doručí požadované dokumenty ve stanoveném termínu do sídla Akademické informační agentury (Dům zahraniční spolupráce, AIA, Na Poříčí 1035/4, 110 00 Praha 1).

Do výběrového řízení se mohou hlásit studenti, resp. vyučující všech veřejných VŠ. Obecné informace k výběrovým řízením naleznete zde.