Hledáme studenty na skupinový rozhovor

Na oddělení vnějších vztahů přemýšlíme nad tím, jak zlepšit naši komunikaci a obecně informační péči o naše uchazeče a následně přijaté absolventy. Proto by se nám hodilo vědět, jaké byly vlastně vaše zážitky, zkušenosti, ať už pozitivní, nebo negativní ohledně vašeho nástupu do studia.

Bez popisku

Rádi bychom vás tedy tímto pozvali na setkání, kde bychom od vás rádi tyto pro nás zásadní informace získali a za odměnu vám nabídli drobné občerstvení a symbolických 100 Kč odměny stipendiem.

Z přihlášených dáme přednost studentům prvních a druhých ročníků bakalářského stupně, neb doufáme, že zážitky budou mít v čerstvější paměti.

Kdy: 16. 10. 2019, 14:00–15:00 hod.
Kde: týmová studovna D2TYM7
Kapacita setkání: 15 účastníků