Nabídka stáže: stínování ředitelky Google pro Česko

12. 12. 2019

Bez popisku

Projekt motivačních stáží PročByNe?, který zaštiťuje paní poslankyně Evropského parlamentu Martina Dlabajová, připravil novou exkluzivní stáž pro studenty ve věku 18 až 25 let. Jde o možnost dvoutýdenního stínování ředitelky Google pro Česko, Maďarsko, Rumunsko a Slovensko Taťány le Moigne, a to jak v Praze, tak i v dalších evropských pobočkách společnosti.

Stáž je vzhledem k velkému rozsahu činností Googlu a jeho snaze propojovat svět technologií s dalšími oblastmi určena studentům různých oborů a nabízí jedinečnou příležitost k získání zkušeností a kontaktů.

Uzávěrka přihlášek na stáž je 15. ledna 2020. Náklady spojené s realizací stáže jsou hrazeny.

Projekt PročByNe? funguje od roku 2015 a splnil profesní sny již 70 studentům. Více na www.procbyne.cz.