Nabídněte své nápady a náměty televizi veřejné služby

25. 4. 2018

Bez popisku

Autoři námětů, scénáristé, režiséři, producenti, přijďte na další setkání s kreativními producenty brněnského studia České televize a nabídněte jim své náměty, scénáře či projekty.

Producentský den České televize, Televizního studia Brno, má odstranit pomyslné bariéry mezi studiem a tvůrci, otevřít dveře České televize kreativním lidem. Na Producentském dni budete moci prezentovat svůj projekt a následně si s kreativními producenty neformálně pohovořit o jeho potenciálu, kladech či nedostatcích. Toto setkání může být skvělým začátkem spolupráce, případně impulzem k Vaší další tvůrčí práci.

Kdy: ve čtvrtek 17. května 2018 v době od 10:00 do 18:00 hodin
Kde: Česká televize, Televizní studio Brno, Trnkova 117, Brno-Líšeň

V případě zájmu se prosím registrujte na producenti-brno@ceskatelevize.cz, napište své jméno, kontaktní údaje a žánr, který nabízíte. K přihlášce na Producentský den přiložte prosím stručnou charakteristiku nabízeného díla a zpracovaný námět, případně bodový scénář. Bez této přílohy nebudete moci být na Producentský den zaregistrováni. Připravte si prosím 10 minutovou neformální prezentaci a následně počítejte s dalšími cca deseti minutami diskuse.

Kreativní producenti mají v současné době zájem o některé konkrétní formáty. Tato poptávka ale pro Vás není zavazující, záleží jen na Vás, s jakým projektem na Producentský den přijdete.