Podejte si žádost o spolkové stipendium, uzávěrka je v únoru

Jak vyplnit formulář k žádosti o spolkové stipendium? A na co všechno lze spolkové stipendium využít? Odpovědi na tyto a další otázky najdete na Dokumentovém serveru IS. Žádost o spolkové stipendium lze podat do 29. února 2024 (včetně).

30. 1. 2024

Bez popisku

Kritéria 20. kola stipendií pro podporu spolkové, kulturní a umělecké činnosti studentů Filozofické fakulty MU, jež zahrnují také dobročinnou a komunitní činnost, jsou stanovena Stipendijním řádem Masarykovy univerzity, Stipendijním programem pro podporu spolkové, kulturní a umělecké činnosti studentů FF MU a Pravidly fungování Stipendijní komise FF MU.

Pokyny k vyplnění formulářů najdete na Dokumentovém serveru IS, stejně jako vzorové formuláře. Žádosti (včetně doporučení akademika, který není ve střetu zájmů) je třeba v elektronické podobě vložit do příslušné části aplikace Dokumenty v Informačním systému MU (Dokumentový server IS) a současně zaslat na e-mailovou adresu spolkovastipendia@phil.muni.cz.

Prosíme o dodržení termínu a zároveň žadatelům doporučujeme, aby se zúčastnili následného veřejného jednání stipendijní komise, kde se lze vyjádřit k případným výtkám či připomínkám. Veřejné jednání bude 12. března 2024 od 14:00 hod. v zasedací místnosti děkanátu FF MU (C.218).

Budete-li mít jakékoli dotazy, obraťte se prosím na Markétu Stulírovou z Oddělení vnějších vztahů FF MU (stulirova@phil.muni.cz) nebo na předsedu stipendijní komise Romana Jaroše (romanjaros@mail.muni.cz).

Pokyny a formuláře Stipendijní programy FF MU Stipendijní řád MU