Přihlaste se do Meziuniverzitní studentské soutěže

30. 9. 2019

Vážení studenti, vážené studentky,

rádi bychom Vám nabídli možnost zapojení se do Meziuniverzitní studentské soutěže MUNISS, ve které se potkávají studenti z různých oborů, univerzit a měst, aby pracovali na studiích zaměřených na rozvoj Brna a Bratislavy. Projekt je otevřený pro prezenční studenty libovolného ročníku, oboru i fakulty.

Během podzimního semestru jsou sestaveny týmy složené ze studentů MU, VUT a Mendelu. V jarním semestru poté zpracovávají studie na témata zadaná magistrátem města Brna. Všichni účastníci obdrží nejen hodnotnou položku do životopisu, ale také 7 kreditů za předmět XPH_MUS2. Nejúspěšnější týmy čeká finanční odměna v celkové výši 100 000 Kč.

Přihlašování je otevřeno pouze do konce října 2019 a počet míst v týmech je omezený. V případě zájmu proto neváhejte a přihlašte se na www.muniss.cz, kde zjistíte i veškeré další informace k letošnímu ročníku.

S pozdravem,
tým projektu MUNISS