Staňte se členy studentské organizace AIESEC

7. 2. 2021

Ahoj,

jsme největší studentská organizace na světě a rozvíjíme mladé lidi. Hledáš v současné situaci praktické zkušenosti, kontakty, dobrý bod v životopise nebo přátele? Chceš se naučit nové dovednosti z oblasti soft-skills a self-managementu? Přidej se k nám! Naučíš se třeba věci z oblasti sales, marketingu, project managementu. Zlepšíš si komunikační dovednosti nejen v češtině, ale i v angličtině a mnoho dalšího.

Zakládáme si ale především na smysluplně využitém volném čase a skvělé skupině přátel, která se snaží něco dokázat.

Tak neváhej a přidej se k nám na odkaze, máš příležitost jen do 14. 2. kdy uzavíráme přihlášky!

Mrknout můžeš taky na náš Facebook nebo Instagram.