Zapojte se do aktivit šíření finanční gramotnosti

7. 2. 2020

Bez popisku

V jarním semestru se studentům všech fakult opět otevírá předmět Finanční gramotnost. Je určen všem, které zajímá, jak nakládat se svými penězi, jak se orientovat v nabídce finančních produktů a jak dosahovat svých finančních cílů. Cílem předmětu je seznámit studenty s informacemi, které jim umožní vytvořit individuální finanční plán a získají znalosti využitelné pro poskytování poradenské podpory mezi nízko-příjmovým obyvatelstvem a zvyšovat tak finanční gramotnost dospělých v ČR.

Zkrátka: Studenti se svou vyučující navštíví vybranou instituci (azylový dům, dětský domov atd.) a předají jejím klientům, co se naučili.