Bezplatné licence pro kurzy Coursera na FF

24. 3. 2020

Bez popisku

Coursera je jednou z nejznámějších a nejprestižnějších platforem provozující otevřené online kurzy (MOOC). Velkou část svého obsahu nyní zpřístupnila vysokým školám zasaženým pandemií COVID-19. Filozofická fakulta nabídky využila a zajistila 1 000 volných licencí.

Držitelé licencí

• mají k dispozici více než 3 600 kurzů na různá témata,
  • kurzy jsou dostupné kompletně, vč. jinak placených částí (známkované ověření znalostí a doklad o absolvování kurzu),
  • do kurzů se mohou zapsat do 31. 7. 2020,
  • kurzy mohou dokončit do 30. 9. 2020.

Řada kurzů je zaštítěna prestižními světovými univerzitami a mnoho z nich může sloužit jako relevantní a vítaný doplněk pro samostudium. Jelikož je počet licencí omezený, dodržujte prosím následující postup:

• pokud máte o přihlášení zájem, vyplňte prosím formulář: https://muni.cz/go/d50187;

• v pravidelných časových intervalech budeme požadavky z formuláře převádět do Coursery;

• Coursera nově přidaným uživatelům pošle na univerzitní e-mail UČO@mail.muni.cz pozvánku;

• pozvánku si rozkliknete, a buď si vytvoříte na Courseře nový účet, nebo se přihlásíte pod svým již existujícím účtem, který se s pozvánkou spáruje;

• jakékoliv komplikace s přihlašováním prosím hlaste na elf@phil.muni.cz.

Neváhejte využít této jedinečné šance a do Coursery se přihlaste!