Nestihli jste se připojit na dny otevřených dveří? Využijte online materiály

Zástupci některých studijních programů si pro vás připravili prezentace, na které se můžete zpětně podívat. Některé katedry dokonce nabízejí pomoc při přípravě na online přijímačky.

22. 2. 2021 Uchazeči

Pokud jste neměli možnost připojit se na online dny otevřených dveří nebo jste nestihli zavítat do virtuálních místností všech studijních programů, které vás zajímají, nevadí. Níže naleznete záznamy prezentací vybraných studijních programů nebo odkazy na weby kateder, které nabízejí pomoc při přípravě na přijímačky nebo další materiály a informace. K dispozici je také společné informační video a záznam bonusového programu dní otevřených dveří.

Prezentace studijních programů

Nenašli jste zde svůj studijní program? Pravděpodobně nemá k dispozici žádný speciální materiál ke dni otevřených dveří nebo svůj vlastní web s informacemi pro uchazeče. Informace o všech studijních programech však naleznete souhrnně na fakultním webu pro uchazeče zde.

Obecné informační video

Bonusový program

Beseda s absolventy

Pátek 22. ledna 2021 ve 13:15 hod.

Přijďte si popovídat o tom, k jakým životním výzvám i pracovním nabídkám vám otevírá dveře studium na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. O své zkušenosti se s vámi podělí sami absolventi naší fakulty:

Představení služeb Kariérního centra MU

Pátek 22. ledna 2021 ve 14:45 hod.

Přijďte zjistit, jaké služby nabízí studentům Kariérní centrum Masarykovy univerzity.

Dílna TSP

Sobota 23. ledna 2021 ve 13:15 hod.

Zjistěte, jak se letos přechodem do online formy promění Test studijních předpokladů a jak se na něj co nejlépe připravit.

Podívejte se na záznam

Prohlídka fakultního areálu a knihovny