21. 4. 2022

STUDY IN academy má pro zástupce českých vysokých škol další webinář v roce 2022!

Webinář se bude konat 29. dubna 2022, 9:30 - 12:00 hodin a bude se věnovat tématu Designing and implementing sustainable joint programmes – practical guidelines and examplesWebinářem provedou Mirko Varano a Andries Verspeeten. Více informací o webináři a bio řečníků se dočtete v příloze. Zúčastnit se může každý z vysoké školy, koho téma zajímá. Účast je pro zaměstnance vysokých škol opět zdarma.

Registrujte se prosím do 27. dubna 2022 vyplněním tohoto formuláře.

V případě dotazů se prosím obracejte na kontaktní osobu za DZS Kláru Tonkovou (+420) 775 859 974, klara.tonkova@dzs.cz.