Dva typy stipendií pro studium na Tchaj-wanu

Máte možnost ucházet se o stipendia do Tchaj-wanu.

11. 2. 2020

Taipei Economic and Cultural Office informuje o dvou typů stipendií:

1. Taiwan Scholarship Program. Tento program Program je určen pro studenty BSP, MSP a DSP. Stipendia jsou víceletá, tj. čtyřletá ke studiu v BSP, dvouletá ke studiu v MSP a čtyřletá ke studiu v DSP
  2. Huayu (Mandarin) Enrichment Scholarship Program (jazykové kurzy), který nabízí stipendia na jednoroční, případně devítiměsíční, šestiměsíční nebo tříměsíční jazykový kurs (mandarinské) čínštiny. Podmínka je středoškolské vzdělání a výborné studijní výsledky, dolní věková hranice je 18 let.

Ucházet se mohou občané České republiky.

Žádosti se podávají na Tchajpejskou hospodářskou a kulturní kancelář v Praze, a to do 31. března 2020.

Bližší informace jsou zveřejněné na webových stránkách Akademické informační agentury zde.

Sabine Borovanská, M. A.
Akademická informační agentura (AIA)
Oddělení bilaterálních a multilaterálních programů
Tel.: (+420) 221 850 504