Pracovní stáž v jazykové škole v Španělsku

28. 3. 2019

Instituto Hispánico de Murcia je jazyková škola v Španělsku, která se zaměřuje na výuku španělštiny už více než dvacet let. Studenti Filozofické fakulty mají možnost zde absolvovat zahraniční pracovní stáž.

Zahraniční praxe v institutu se dotýká mnoha různých oborů a oblastí činnosti (marketing, administrativa, web design, zákaznický servis, překladatelství,...). V případě zájmu najdete v příloze podrobnější informace o jazykové škole.

Váš životopis spolu s motivačním dopisem na adresu info@ihmurcia.es, připojte rovněž informace o Vámi preferovaném termínu stáže a kontakt na Skype, přes který proběhne přijímací pohovor.