Theodor Herzl Distinguished Chair seminář pro Ph.D. studenty

Seminář pro Ph.D. studenty organizovaný naší univerzitou v rámci Theodor Herzl Distinguished Chair. Seminář se bude konat 5. - 8. října 2018 v Brně.

17. 8. 2018

Cílem semináře je oslovit doktorandy s vědeckými zájmy přesahujícími jejich vlastní obor, kteří se rádi podělí o své výzkumné poznatky s podobně smýšlejícími lidmi ze střední Evropy a Izraele. Program semináře zahrnuje prezentaci výzkumu každého účastníka a diskuzi nad ním, stejně jako kulturní program v Brně a okolí. Veškeré náklady (cestovní, ubytování, diety, atd.) jsou hrazeny MU jakožto organizátorem.

Letošní seminář se bude týkat témat spojených se sedmdesátiletým výročím Izraelského státu a stoletým výročím "národních" (samostatných) států ve střední Evropě. Přihlášky je možné podávat do 9. září 2018.