Doktorandská vědecká konference Juvenilia Paedagogica 2022

16. 12. 2021

Bez popisku

Vážené kolegyne, vážení kolegovia, dovoľujeme si Vás pozvať na 12. ročník medzinárodnej vedeckej konferencie študentov doktorandských programov v pedagogike a príbuzných vedách, organizovanej Pedagogickou fakultou Trnavskej univerzity v Trnave.

Konferencia sa uskutoční 11. 2. 2022. Forma priebehu konferencie bude aktualizovaná vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu v čase konania konferencie: predbežne plánujeme hybridnú formu konferencie (t.j. prezenčne v priestoroch PdF TU a súčasne online v MS Teams), avšak rátame aj s úplným presunom do online priestoru.

Súčasťou konferencie budú dve plenárne vystúpenia odborníkov: prof. PhDr. Stanislava Štecha, CSc. a prof. PhDr. Branislava Pupalu, CSc., zamerané na oblasť rezonujúcu v akademických kruhoch i na úrovni regionálneho školstva – školskú politiku a jej zmeny.

Výstupom z konferencie bude recenzovaný zborník Juvenilia Paedagogica 2022.

Registráciu je možné uskutočniť formou registračného formulára