S profesním uplatněním pomůže ALMANACH TOP zaměstnavatelé 2021

6. 5. 2021

Bez popisku

Nakladatelství EkonTech.cz vydalo publikaci ALMANACH TOP Zaměstnavatelé 2021, která nabízí ucelený pohled na možnosti kariérního směřování vysokoškoláků. Jedná se o výstup studie TOP Zaměstnavatelé, kterou již 10. rokem pořádá Asociace studentů a absolventů ve spolupráci s výzkumnou agenturou GFK, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva práce a sociálních věcí a Ministerstva průmyslu a obchodu.

V ALMANACHu najdou čtenáři, kterými jsou primárně studenti a absolventi vysokých škol, aktuální HR trendy a výsledky letošního ročníku studie TOP Zaměstnavatelé. K již tradičním součástem celé publikace (žebříček TOP Zaměstnavatelé, představení předních českých zaměstnavatelů a zkušenosti juniorních zaměstnanců) letos přibylo několik novinek, v čele se sekcí věnovanou odborníkům z univerzitních kariérních center (která se do ALMANACHu zapojila), interaktivními prvky (video, infografika, online články) a rozhovory s vedením vítězných společností.

Celý ALMANACH je k dispozici zde.