Získejte podporu pro studentskou činnost

Stipendijní komise Akademického senátu FF MU otevírá nové kolo stipendijního programu na podporu spolkové, kulturní a umělecké činnosti studentů FF.

Termín sběru žádostí je stanoven na úterý 22. února do 23 hodin 59 minut.

8. 2. 2022

Bez popisku

O stipendium se mohou ucházet fakultní spolky, v odůvodněných případech (po konzultaci) i jednotlivci. Finanční podporu lze získat na umělecké a kulturní projekty, jako je např. realizace výstavy, chod studentského časopisu, spolkové aktivity, divadelní představení, přednáškové nebo konferenční cykly.

Stipendium není určeno na nákup přístrojů a zařízení, neslouží ke komerčnímu řešení plánovaných aktivit a k financování osobních nákladů.

Projekt se musí uskutečnit v roce 2022. Maximální výše finanční podpory projektu nesmí překročit 50 000 Kč, je nutný podpis akademického pracovníka, závěrečná zpráva musí být bezpodmínečně odevzdána do 15. 12. 2022.

Dokumenty:

Termíny:

• konec sběru žádostí: 22. 2. 2022 včetně
  • zveřejnění hodnocení žádostí: 6. 3. 2022
  • veřejné jednání komise s žadateli: 9. 3. 2022
  • zveřejnění výsledků: 12. 3. 2022

Žádost (vč. podpisu akademického pracovníka) je nutné vložit na dokumentový server v ISu.

Těšíme se na Vaše nápady a projekty, v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Domluvte si konzultaci