Nový běh programu podpory technologií

Kancelář e-learningu CIT FF upozorňuje, že do nového běhu Programu na podporu využití technologií ve výuce se lze přihlašovat už jen do 15. 1. 2020.

8. 1. 2020

Bez popisku

Pokud pracujete s e-kurzy, připravujete pro účely výuky multimediální materiály anebo v prezenční výuce inovativně zapojujete technologie a s touto činností vám buď vypomáhá student či jste vyučující student, můžete se s návrhem projektu přihlásit do Programu na podporu využití technologií.

Přihlašování návrhů do nového běhu programu probíhá do 15. 1. 2020 včetně. Úspěšné projekty budou podpořeny stipendiem ve výši 10 000–30 000 Kč.

Potřebné informace k podání projektu, podmínky programu a jeho harmonogram naleznete na phil.muni.cz/sp.

Nevíte si rady s přihlašováním nebo rozvržením struktury kurzu?
Chcete se před podáním návrhu projektu poradit?