Filozofická fakulta MU získala HR Award – evropskou certifikaci řízení personálních procesů ve výzkumné organizaci

S potěšením oznamujeme, že dne 14. 4. 2021 naše fakulta získala certifikaci HR Award, kterou uděluje Evropská komise výzkumným institucím, jež implementují Strategii lidských zdrojů pro výzkumné pracovníky (HRS4R).

15. 4. 2021

Bez popisku

Ocenění jsme získali na základě schválení Akčního plánu naší fakulty, jehož cílem je realizovat řadu opatření pro vytvoření dlouhodobě udržitelného, otevřeného, transparentního a etického pracovního prostředí pro domácí i zahraniční výzkumné pracovníky.

Více se dozvíte na online informačním setkání, na které vás srdečně zveme. Uskuteční se v českém jazyce ve dnech 22. a 23. 4. 2021 ve 13:00 hodin, v anglickém jazyce pak dne 29. 4. 2021 v 9:00 hodin.

Připojte se zde Join the meeting here Zjistěte více o HR Award

Bez popisku

Tyto aktivity jsou podpořeny z operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v rámci projektu „Rozvoj lidských zdrojů a dalších strategických oblastí pro podporu výzkumu na MU (HR4MUII)“, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0014703.