Přehled pro uchazeče: Mimořádná opatření FF MU v souvislosti s šířením koronaviru

V harmonogramu přijímacího řízení došlo k posunům termínů. Vedení fakulty se bude snažit vyjít v této situaci uchazečům maximálně vstříc. Aktuální informace sledujte ve své e-přihlášce.

23. 3. 2020

Aktualizace harmonogramu přijímacího řízení do bakalářského studia

TSP 20.–21. června 2020

Masarykova univerzita posunula termín konání Testu studijních předpokladů na víkend 20.–21. června 2020.

Oborové zkoušky 19.–22. června 2020

Vedení Filozofické fakulty Masarykovy univerzity rozhodlo o posunu termínu oborových přijímacích zkoušek. Budou se konat ve dnech 19.–22. června 2020.

Maturita? Kdykoliv!

S maturitním vysvědčením si nelamte hlavu. Standardně se dokládá v úředně ověřené kopii při zápisu do studia. Ty se letos budou konat pravděpodobně sice až v září, každopádně i kdybyste ho tou dobou ještě neměli k dispozici, vedení fakulty je připraveno vyjít vám maximálně vstříc a umožnit podle potřeby podmínečný zápis do studia s možnosti doložit maturitní vysvědčení zpětně.

Aktualizace harmonogramu přijímacího řízení do navazujícího magisterského a doktorského studia

Plánované termíny přijímacích zkoušek pro navazující magisterské  a doktorské studium zatím zůstávají beze změny. Předpokládáme, že proběhnou v druhé polovině června. Navíc přidáváme druhý termín v září.

Poslední termín pro podání přihlášky do navazujícího magisterského i doktorského studia je 30. duben 2020.

Chcete se na něco zeptat? Kontaktujte nás!

telefon: 549 49 5169
www: facebook.com/phil.muni.cz

Připravte se na přijímačky

Vyzkoušejte si TSP on-line a starší verze oborových zkoušek.

Zjistěte více

Studujte už nyní

Přihlašte se do některého z našich on-line kurzů a zjistěte, čím se zabýváme, z pohodlí domova a třeba hned.

Zjistěte více

Chcete být už teď jako naši studenti a zapojit se do dobrovolnické činnosti?

Masarykova univerzita koordinuje činnost dobrovolníků nejen z řad svých studentů, ale i veřejnosti. Zapojit se mohou i mimobrněnští. Můžete šít roušky, hlídat nebo doučovat děti, nakupovat seniorům atd.

Chci pomáhat